Jak vyčistit plíce nejen od kouření za pouhé 3 dny

Jak efektivně vyčistit plíce?

Pokud kouříte jako zběsilí, nebo se ve vašem okolí vyskytují kuřáci, kteří přes všechny obecně známé negativní dopady kouření cigaret na lidský organismus nechtějí přestat kouřit, mohl by vás i je zajímat tento návod na plíce očišťující proces. Díky němu by si měly vaše plíce značně ulevit.


Žijeme v době enormního znečišťování ovzduší,  a tak je dobré zmínit fakt, že tento návod může pomoct i nekuřákům. Celý proces by měl vyčistit vaše plíce od toxinů za pouhé tři dny. Během těchto třech dnů je dobré pamatovat na to, že byste se měli vyvarovat všech mléčných výrobku, které mohou do značné míry zpomalit léčení plic. Den před započetím léčby se také doporučuje vypít alespoň jeden šálek bylinného čaje.

Čtěte také:  Co se odehrává ve vašem těle po vysazení cigaret


Tento návod vyčistí vaše plíce!

1. Ještě před tím, než se pustíte do snídaně, si každé ráno vymáčkněte dva citróny do sklenice s čistou vodou o objemu 300 ml.

2. Ovoce je velice účinným antioxidantem, a proto přes den vypijte 300 ml grapefruitového nebo ananasového džusu. Ten vám pomůže vyčistit plíce.

TIP: Pro vyčištění plic pomůže také kyslíkový koncentrátor

3.Mrkev značně ovlivňuje krevní alkalizaci, což je skvělou zprávou pro naše plíce, a tak během odpoledne vypijte 300 ml mrkvového extraktu.

4. K obědu vždy pijte 400 ml džusu, který obsahuje velké množství draslíku. Ten můžeme najít například v řepě, rajčatech, petrželi, fíku nebo mandlích.

5. Před zalehnutím do postele vypijte 400 ml brusinkového džusu. Brusinky jsou velmi spolehlivým bojovníkem s bakteriemi usazenými v plicích.

6. Toxinům z těla pomůžete také každodenní koupelí, které věnujte nejméně 20 minut.

7. Zkuste si nakapat 5-10 kapek eukalyptového oleje do hrnce s vařící vodou. Výpary z něj pak inhalujte, dokud voda zcela nezmizí.

 

Autor a zdroj: Vojtěch Novák; zdroj fotografie: Pixabay

Mohlo by se vám líbit...