Jak správně začít s hubnutím?

Zjistili jste, že se už na sebe nemůžete v zrcadle ani podívat? Nebo Vám jsou všechny Vaše věci malé a těsné? Pokud ano, je nejvyšší čas se sebou začít něco dělat. Pokud totiž nezačnete, nic se nezmění a Váš stav se bude zhoršovat jak po fyzické, tak po psychické stránce.

Co pro to chcete udělat?

Nyní máte dvě možnosti… začnete sportovat a nebo si uděláte pořádek v tom, co jíte a pijete. Ne nadarmo se říká “jste to, co jíte.”

Pokud si zvolíte možnost první, tak mi věřte, že to bude pro Váš organismus velký šok. Ze začátku Vás budou bolet všechny svaly, než si organismus na pohyb zvykne. Při cvičení dbejte správné techniky a protahujte se. Jedině protahováním, správnou stravou a dostatečnou regenerací můžete svalové bolesti zmírnit. Vydržte a časem na tom budete lépe, jen překousněte počáteční nepohodlí.

Pokud si zvolíte možnost druhou, tak ta je méně namáhavá a příjemnější. Správné stravování má při hubnutí obrovskou váhu. Pokud budete cvičit a nebudete mít pod kontrolou stravu, tak v začátcích možná zhubnete, ale nečekejte nějaké extra výsledky. Ale pokud cvičit nebudete, a budete mít jídlo pod kontrolou, výsledky se 100% dostaví.

Co je třeba udělat než začnete?

Musíte mít jasné PROČ? Mějte opravdu silný důvod, proč to děláte, protože bez něj to brzy vzdáte. Hubnutí je proces, kdy vystupujeme z komfortní zóny a je nutné se připravit na to, že nastanou těžší chvíle a Vy budete muset znát své PROČ, to všechno podstupujete.

Takže si sedněte a přemýšlejte nad důvody, proč to chcete udělat a nad výsledky, které se dostaví, když redukci vydržíte.

Pak se pusťte do změny. Cvičení, jídlo nebo nejlépe obojí.

Čtěte také:  4+1 pokojových rostlin, které přežijí i v péči saharského poutníka

Autor: David Web, Foto: Pixabay

Mohlo by se vám líbit...