Rychlé hubnutí: nacpěte se zeleninou a ovocem k prasknutí

Potřeba rychle nakoupit, rychle prodat, vyrobit, přemístit se, navrhnout. Aktuální společnost absolutně zapomíná na přírodní zákony a odpočinek. Každá promarněná minuta vyvolává v lidech stres. Nikdo nechce čekat ve frontě, na svou objednávku finanční odměnu. Naprosto stejné je to i v otázce hubnutí. Existuje vůbec čistý způsob, jak během několika málo dnů shodit přebytečná kila? Ano, víme o něm.


Jezte zdravě a neomezujte se

Redukčních diet pro rychlé hubnutí je na celosvětové scéně opravdu velké množství. Dle svého navrhovatele či propagátora se v určitých bodech radikálně mění. Někdo doporučuje půsty a ti další úpravu porcí do menších a pravidelných dávek. Ve své podstatě je pravda ukrytá někde uprostřed toho všeho, vraťme se do pradávných času a pokusme se najít pro naše tělo potravu zcela přirozenou. Člověk je svou stavbou těla nejvíce podobný primátům, od nich je třeba se učit.

Až na malé výjimku se jedná o konzumenty plodů, ovoce je tedy nejpřirozenější potravou i pro lidský organismus. Správná dieta není o hladovění, ale o výběru vhodných složek našeho jídelníčku. Vrhněte se tedy pouze na zástupce ovoce, zeleniny a v množství se neomezujte. Jen za těchto předpokladů nebudete pociťovat hlad, který u ostatních diet vede k občasnému přejídání nezdravým.

Čtěte také:  12 nejlepších přírodních spalovačů tuků


Dokážu dostatek zeleniny a ovoce konzumovat?

Změna jídelníčku sebou vždy přináší určité změny dosavadních stolovacích návyků. Příprava je naopak mnohem jednoduší, ovoce se dá jíst bez nutnosti jakékoliv přípravy a zeleninu pouze pokrájíte do libovolné salátové variace. Vždy ráno si připravte obrovskou mísu salátu a tak nechte vyzdvihnout krásu ovocného koše. Jakmile dostanete na něco chuť, máte kam sáhnout. Nezapomeňte si brát nemalé porce i do svého zaměstnání a chroupejte. Jíst do pocitu sytosti je obvyklým jevem standardních potravin. Po několika dnech se u konzumace zeleniny tyto pocity vytratí a budete jíst opravdu jen v momentě, kdy pocítíte skutečný hlad.


Rychlé hubnutí s fresh džusy

Každá změna životního stylu k lepšímu by se měla odrazit od lepšího stravování a do této oblasti bezesporu spadá i nákup kvalitního šnekového odšťavňovače na přípravu čerstvých zeleninových a ovocných šťáv. Takto připravené šťávy vám během 15 minut do krevního řečiště dopraví enormní množství živin, minerálních látek, stopových prvků a vitamínů.

Rychlé hubnutí s čerstvými zeleninovými a ovocnými šťávami

Čerstvé zeleninové a ovocné šťávy jsou vyhledávanou dobrůtkou


Nebude mi nic chybět?

Nikoliv, ovoce a zelenina obsahuje všechny potřebné látky pro zachování správného fungování lidského organismu a pochodů v něm. Málo kdo ví, že ovoce obsahuje obrovské množství organického vápníku, který je naopak od anorganického obsažený v mléce prospěšný. Stejně tak je v ovoci a zelenině obsažena bílkovina. Přejeme vám pevné nervy a hodně trpělivosti, kterou pro udržení diety budete potřebovat.

Autor textu: Redakce; zdroj fotografie: pixabay.com

Mohlo by se vám líbit...