Výhody neviditelných rovnátek zhotovených na míru

Neviditelná rovnátka Invisalign vám pomohou zbavit se všech nedokonalostí chrupu, tj. předkusu, podkusu, mezerovitého chrupu, stěsnaných zubů, otevřeného skusu či zkříženého skusu. V porovnání s klasickými fixními rovnátky se můžete těšit na výhody jako jsou:

  • kratší doba léčby,
  • možnost opakovaného nasazování a sundávání,
  • menší nároky na úpravu jídelníčku,
  • citlivější aplikace i samotné nošení,
  • nižší nároky na čištění zubů a nižší riziko vzniku zubního kazu,
  • fakt, že vám po dobu léčby nehyzdí chrup dráty.

Léčba vad chrupu neviditelnými rovnátky je vhodná pro pacienty z řad dětí, dospívajících i dospělých. Navíc, pokud léčbu neviditelnými rovnátky podstoupíte v ordinacích společnosti Svět rovnátek s.r.o., můžete se těšit i na maximálně pro-klientský a odborný přístup, kdy léčba chrupu má následující postup:

  1. Úvodní konzultace je zcela zdarma a nezávazná. Specialista vám zhotoví scan zubů a vizualizaci chrupu, ze které získáte představu o tom, jak vaše zuby budou vypadat na konci léčby.
  2. V případě, že se rozhodnete podstoupit léčbu, následuje krok, v rámci kterého vám specialista společnosti Svět rovnátek s.r.o. zhotoví rentgenové snímky, fotografie obličeje a zubů za účelem zhotovení rovnátek na míru.
  3. Aplikace na míru zhotovených rovnátek
  4. Pravidelné kontroly a průběžné sledování výsledků léčby.

Služby společnosti Svět rovnátek s.r.o. využilo přes 10 000 spokojených klientů. Neviditelná rovnátka Invisalign pak po celém světě pomohla k lepšímu úsměvu více než 9 000 000 pacientů.

Více informací o léčbě vad chrupu neviditelnými rovnátky zhotovenými na míru, kontaktní formulář pro sjednání úvodní bezplatné konzultace a reference spokojených klientů společnosti Svět rovnátek s.r.o. najdete na těchto internetových stránkách: neviditelná rovnátka Svět rovnátek s.r.o.

Zdroj obrázku: puhhha / Shutterstock.com

Mohlo by se vám líbit...