Vycestujte do nejlepších lázní Evropy

Lázeňské pobyty v těch nejlepších lázních Evropy

Moderní doba nás nutí běhat v začarovaném kruhu od ranních hodin až do večerního vyčerpání. Ano, nějakou dobu to dělat lze, zvláště pak v produktivním věku, kdy je náš organismus odolnější vůči stresovému vypětí i spánkové nedostatečnosti. Každý ale nemá takové štěstí, aby se mohl pochlubit pevným zdravím. Léčení vleklých komplikací snižuje komfort celkového života. Popřemýšlejte o skutečném ozdravném odpočinku. Máme pro vás skvělé tipy na nejvyhledávanější lázně v blízkém mezinárodním okruhu.


Lázně nejen pro léčbu zdravotních komplikací

Lázeňské pobyty neslouží výhradně k ozdravnému pobytu. Jejich kouzlo objevuje stále větší počet mladých lidí, kteří hledají skutečný odpočinek pod vedením zkušených pracovníků. Neexistuje lepší místo pro načerpání tolik potřebné energie pro další etapu vašeho profesního života. Nechte o sebe pečovat v nejvyhlášenějších lázeňských resortech, kde se potkávají sny se skutečností. Jaro je tím nejlepším obdobím pro ochutnání léčivé vody.


Termály v Bešeňové

Termály v Bešeňové se nacházejí u našich nejbližších slovenských sousedů nedaleko Liptovského Mikuláše. Na vaší návštěvu zde čeká celkem 13 venkovních bazénů s geotermální vodou. Ta má blahodárné účinky na pohybový aparát, takže výprava je vhodná pro všechny zájemce nacházejících se v pooperačním stádiu nebo s vleklými komplikacemi pohybového ústrojí. Zázemí je tvořeno kvalifikovanými profesionály poskytujícími nadstandardní péči v oblasti inhalací, římských koupelí, hydromasáží a dalších procedur.


Léčivé prameny v Tatrách

Tatry nejsou vyhledávány pouze pro svou podmanivě okouzlující atmosféru. Zdejší kopce se do podvědomí širší veřejnosti dostaly i díky svým geotermálním pramenům. Vrbov na úpatí Vysokých Tater jsou typickými symboly precizně sestavených lázeňských procedur za využití teplé ozdravné vody vyvěrající z dvou kilometrových hlubin. Už jen krátkodobé pobyty v těchto minerálních vodách dokážou váš organismus navést na tu nejlepší cestu vedoucí k samouzdravení.


Maďarské lázně Bük

Maďarské lázně Bük jsou známé svou léčivostí prosakující z hloubky 1282 metrů. Tato kyselino-uhličitá termální voda plní celkem 19 ze zdejších bazénů, jak s letním, tak i zimním provozem. Tyto lázně musíme doporučit všem lidem trpících dnou nebo artritidou. Dovolená v tomto komplexu na sedm dní vyjde na cca 8 tisíc korun na osobu s polopenzí. Ceny se však v závislosti na ekonomické situaci výrazně mění.

Čtěte také:  Krásné vlasy bez chemie: domácí šampon a kondicionér


Lázeňské pobyty a léčba v Bohdanči

Samozřejmě i Česká republika dokáže nabídnout slušný arsenál lázeňských zastávek, které svou lokalizací a předkládanými službami ohromují nejen tuzemské návštěvníky, ale i turisty z okolních států. Lázně Bohdaneč se nacházejí v malebné krajině polabské nížiny asi 10 kilometrů vzdálené od Pardubic. Léčba je unikátní ve využití slatinových ložisek a unikátním složení minerálních vod. Ta je nejen napěchovaná minerály, ale zároveň fluoridovými prvky, které se z dlouhodobého hlediska osvědčují u lidí v předoperačních i pooperačních stavech.

Nezapomeňte, že lázně neslouží jen k rekonvalescenci po úrazech, či jako léčba zdravotních komplikací. Služby těchto zařízení lze využít především k plnohodnotnému odpočinku.

Autor textu: Vojtěch Novák; zdroj fotografie: pixabay.com

Mohlo by se vám líbit...