Sportovní legíny, ve kterých budete nezastavitelná 

Ráda byste se cítila pohodlně, sebejistě a žensky i při cvičení? Možná je na čase vyměnit vaše stávající sportovní kalhoty za dámské legíny, které vám zajistí dostatek pohodlí a zároveň si v nich budete připadat sexy. Na co byste se při výběru sportovních legín měla zaměřit?   

V hlavní roli materiál

Ať už při sprintu, dřepech s výskokem, nebo jógovém protažení, sportovní dámské legíny vás musí podržet za každé situace. Nebojte se proto investovat do legín z funkčního materiálu, který bude dostatečně elastický, ale zároveň pevný. Zkontrolujte také, zda není materiál příliš průsvitný, aby vám přes něj neprosvítalo spodní prádlo. Jestliže máte citlivou, nebo dokonce ekzematickou pokožku, raději volte přírodní bavlněné legíny, které vám nebudou způsobovat alergické reakce.

Jako druhá kůže

Dámské legíny by vám ideálně měly padnout jako druhá kůže, o které ani nevíte, že ji máte. Příliš velké legíny poznáte podle toho, že vám odstávají v pase a při prudších pohybech hrozí, že je budete sbírat až na podlaze. Ani o číslo menší legíny nejsou tou správnou variantou, jelikož vás budou nepříjemně škrtit a omezovat v pohybu.

Vsaďte na vyšší pas

Střih dámských legín je víceméně univerzální. Jediné, čím se jednotlivé modely liší, jsou délka nohavic a výška, případně šířka, pasu. Zatímco na délce legín příliš nesejde a zvolit si ji můžete podle osobních preferencí, výška pasu se významně podepisuje na vašem pohodlí při sportování. Střihově jsou nejvhodnější dámské legíny s vyšším pasem, u kterých máte jistotu, že zůstanou na svém místě i při prudších pohybech. Jestliže vyrážíte běhat ven, pak vám zvýšený pas ochrání bedra před prochladnutím a ženy s bříškem u nich ocení i to, že mírně tvarují postavu.

Čtěte také:  Jak by měla vypadat ideální svačina na cyklovýletě?

Klasika, nebo módní trendy?

Klasické černé legíny představují sázku na jistotu. Opticky formují a zeštíhlují postavu a dají se libovolně kombinovat se zbytkem sportovního oblečení. Nebojíte se experimentovat? Pak zapomeňte na klasiku a vsaďte na neonové barvy nebo zvířecí vzory.

S výběrem dámských legín vám může pomoci také žebříček top produktů a hodnocení uživatelů na Heurece. Díky recenzím zjistíte, do kterých legín se skutečně vyplatí investovat.

Zdroj obrázků: Heureka.cz, Autor článku: Heureka.cz

Mohlo by se vám líbit...