Moderní sporty

Staré známé cvičení se nám občas může trochu zajíst. Vyzkoušejte naše oblíbené moderní sporty!

Chcete sportovat, ale už vás nebaví dokolečka denně to samé? Pořád to stejné kolečko běhu. Ty stejné kliky nebo činky. Ve spolupráci s Efitness.cz jsme dali dohromady pár oblíbených moderních sportů, které rozbijí vaši rutinu a kila s nimi půjdou dolů samy!

Fitbox

Chcete se pořádně zapotit, posílit ruce i břišáky a přitom se skvěle vyblbnout? Na fitboxu se zbavíte chuti „něco rozmlátit“ stejně jako spousty kalorií. Současně si užijete skvělou zábavu. Jak už jeho název napovídá, fitbox si bere mimo jiné inspiraci i v bojových sportech. Rozhodně se však nejedná o kontaktní záležitost. Přesto si parádně zamlátíte! Alespoň do pytle.

Salsation

Salsation nabízí dokonalé splynutí tance s funkčním tréninkem. Během salsation v rytmech latinskoamerické hudby posílíte problémové partie a z lekce budete odcházet s pocitem skutečné spokojenosti.

Trampolína

Trampolína není žádnou velkou novinkou, do fitness světa si však cestu získává až v posledních letech. Na trampolíně můžete pálit kalorie během vedené lekce ve fitness centru, kde se naučíte různým trikům. Ty můžete později klidně aplikovat i doma.

Na trampolínu už dneska nepotřebujete velkou zahradu. Na domácí cvičení si můžete pořídit trampolínu úplně malinkou.

Pole dance

Tanec u tyče už dávno není výsadou pouze strip barů. Ve skutečnosti se jedná o velmi zajímavou taneční disciplínu, se kterou posílíte celé tělo a dovedete kousky skutečně nevídané. Pole dance si v posledních letech získalo obrovskou popularitu nejen díky tomu, že se stále jedná o trošku kontroverzní tanec, ale především pro fitness možnosti, které nabízí.

Akrojóga

Ovládněte dokonale své tělo v týmu se svým partnerem či kamarádkou. Akrojóga je další z velmi efektních sportů, které v poslední době získávají obrovskou popularitu. Není divu. Nejenže si během cvičení této unikátní jógy protáhnete celé tělo, ale ještě se jedná o skvělý způsob utužování partnerských i přátelských vztahů za skutečně nezvyklých podmínek!

Čtěte také:  Sexy cvičení, doslova!

Aerial Hoop

Máte rádi výzvy, ale pole dance pro vás nic není a ani akrojóga vás neláká? Potom by pro vás mohl být tím pravým aerial hoop, který vaše fyzické dovednosti prověří podobně. Aerial hoop je o něco jednodušší než poledance. Na rozdíl od pole dance – neboli tance u tyče – se jedná o akrobacii na kruzích, která v sobě spojuje krásnou sílu s dokonalou elegancí.

Pokud chcete zkusit něco skutečně netradičního a současně se nebojíte výzev, aerial hoop pro vás bude tím pravým.

Ať už vás zaujme jakýkoliv sport, nezapomeňte se na něj důkladně vybavit. Sportovní oblečení i další potřeby pořídíte na Efitness.cz.

Zdroj fotografií: shutterstock.com, Eliška Svobodová
Mohlo by se vám líbit...