Kdy se losuje eurojackpot

Eurojackpot je oblíbená evropská loterie, která nabízí hráčům šanci na výhry v řádu desítek až stovek milionů eur. Mnoho lidí se zajímá o to, kdy se losuje Eurojackpot, aby mohli být připraveni na případnou výhru. V tomto článku se podíváme na to, kdy se konají losování Eurojackpotu a jak se do loterie zapojit.

Eurojackpot se losuje každý pátek večer v Helsinkách v Finsku. Hlavní části losování se konají v 21:00 hodin středoevropského času (CET) a výsledky jsou zveřejněny na oficiálních webových stránkách Eurojackpotu krátce poté. Kromě toho se losování také vysílá v televizi v některých evropských zemích.

Každé losování Eurojackpotu se skládá ze dvou částí: první část losování obsahuje pět hlavních čísel z rozsahu 1 až 50, zatímco druhá část losování obsahuje dvě tzv. “euročísla” z rozsahu 1 až 10. Hráči, kteří uhodnou všechna pět hlavních čísel a obě euročísla, vyhrávají jackpot. V případě, že žádný hráč neuhodne všechna čísla, jackpot se postupně navyšuje pro další losování.

Hráči se mohou do Eurojackpotu zapojit v mnoha evropských zemích, včetně České republiky. Hráči si mohou koupit tikety u autorizovaných prodejců loterií nebo online na oficiálních webových stránkách Eurojackpotu. Cena za tiket se může lišit v závislosti na zemi, ve které se nacházíte, ale obvykle se pohybuje v rozmezí od 2 do 3 eur.

Hráči si mohou také vybrat různé strategie při hraní Eurojackpotu, jako je například náhodné generování čísel, volba oblíbených čísel nebo nákup většího množství tiketů pro zvýšení šancí na výhru. Nicméně, pravděpodobnost výhry v Eurojackpotu je velmi malá – šance na jackpot jsou přibližně 1:95 milionů.

Eurojackpot nabízí mnoho dalších výherních kategorií kromě jackpotu, takže hráči mohou vyhrát peníze i s menšími počty uhodnutých čísel. Mnoho hráčů se proto rozhoduje hrát Eurojackpot pravidelně, aby si zachovali šanci na výhru.

Čtěte také:  Křičí ten, kdo nemá co říct

Jednou z výhod hraní Eurojackpotu je, že výhry jsou většinou nezdaněné v mnoha evropských zemích.

Pokud byste chtěli být v obraze ohledně losování Eurojackpotu, můžete se přihlásit k odběru novinek a upozornění na oficiálních webových stránkách loterie nebo sledovat výsledky losování online. Na oficiálních stránkách loterie jsou k dispozici i informace o výherních číslech z minulých losování a statistikách pravděpodobnosti výhry.

Vzhledem k velké oblibě Eurojackpotu mezi hráči z celého světa se občas stává, že jackpot narůstá na astronomickou částku, což zvyšuje zájem lidí o tuto loterii. Například v roce 2020 se výhra vyšplhala na rekordních 90 milionů eur, které vyhrál hráč z Německa.

V závěru lze říci, že Eurojackpot je jednou z nejpopulárnějších evropských loterií s velkou šancí na výhru milionů eur. Losování se konají každý pátek večer v Helsinkách v Finsku a výsledky jsou zveřejněny na oficiálních webových stránkách krátce poté. Hráči se mohou do loterie zapojit nákupem tiketů u autorizovaných prodejců loterií nebo online na oficiálních webových stránkách Eurojackpotu. I když pravděpodobnost výhry je malá, hráči mají stále šanci na výhru a mohou si zahrát s různými strategiemi, aby si zvýšili své šance.

Autor: David Web, Zdroj: Sazka.cz a Eurojackpot.com, Foto: Wikipedia

Mohlo by se vám líbit...