Hlavně žádnou další činku. Tipy, čím obdarovat fitness nadšence.

Dárky pro fitness nadšence
www.pixabay.com

Přišla doba, kdy spoustu z nás vstává v 5 ráno jen proto, aby mohla před prací vyrazit do fitness centra. Po práci chodíme běhat, a když zrovna venku řádí uragán, vytahujeme nespočet cvičebních pomůcek, abychom mohli cvičit alespoň doma. Vzpomněli jste si při těchto větách na některého z vašich blízkých? Pak na vánoce jistě neocení nic jiného než dárek, který ho v jeho cvičících snahách podpoří.  Jakými fitness dárky uděláte radost?

Závěsný TRX systém

Kdyby mělo mít fitness vybavení silného vůdce, byl by to právě TRX závěsný posilovací systém. V tak široké škále možností cviků se TRX žádná jiná fitness pomůcka nemůže rovnat. Procvičíte všechny partie těla, úroveň obtížnosti si regulujete sami a navíc posilujete jen se svou vlastní váhou, díky čemuž zmenšíte riziko přetížení svalů. Uvidíte, že vámi obdarovaný fitness nadšenec vám po vyzkoušení ještě stokrát poděkuje!

Fitness dárky: TRX

www.pixabay.com

Pernamentka do polária

Pokud je váš blízký sportovec každým coulem a občas máte pocit, že už to vážně přehání, pořiďte mu něco netradičního – permanentku do kryokomory! Ta je pro vrcholové sportovce věrným parťákem, která několikanásobně urychluje regeneraci svalů, pomáhá od bolesti a z dlouhodobého hlediska také zlepšuje imunitu.

Fitness náramky nebo sportovní hodinky

Kdo nesleduje statistiky a svůj progres, jako by snad ani nebyl. Sportovní hodinky slouží jako krokoměr, navigace, zaznamenávají každý trénink a měří tep. Díky bluetooth technologii je snadno propojíte s mobilním telefonem a obdarovaný bude mít rázem podrobný přehled o všech jeho trénincích.

Fitness dárky: fitness náramky

www.pixabay.com

Fitness diář

V moderní době se už často cítíme všemi online vychytávkami tak přetíženi, že spousta z nás se vrací opět ke „staromódním“ pomůckám, abychom z virtuálního světa utekli alespoň na chvíli. A jak jinak si zaznamenávat cvičební progres než do speciálního fitness diáře?

Čtěte také:  Proč je chůze jednou z nejlepších forem cvičení?

Startovné na bláznivou akci

S extrémními běžeckými překážkovými závody se roztrhl pytel. A to je ideální doba pro nákup startovného na jednu z takových akcí i vašemu bláznivému sportovci. Je to něco jiného, něco netradičního a hlavně – bude ho to motivovat k lepším a častějším tréninkům.

Fitness dárky: startovné

www.pixabay.com

Čelovka – neocenitelný pomocník pro běžce

Pokud máte doma běžeckého fanatika, pořiďte mu sportovní čelovku. Až opět bude vyrážet za tmy, nejenže si bude vidět pod nohy, ale hlavně bude viditelný pro ostatní.

Kompresní podkolenky

Nejen trénovat, ale také dostatečně relaxovat je základem pro růst kondice. Kompresní podkolenky urychlují regeneraci svalů nejen běžcům a cyklistům.

Autor textu: Vojtěch Novák; zdroj fotografie: pixabay.com

Mohlo by se vám líbit...