Cvičímedoma.cz recenze: Dostaň se do formy a vyhraj dovolenou

Každoroční klišé je opět tady, léto nám pomalu klepe na dveře a my začínáme bilancovat nad zásobami tuku, které jsme přes zimu (či několik zim) poctivě budovali. Je nanejvýš na čase vrátit se do kondice. Víme, že to nemusí být jen tak. Ačkoli se vám může zdát, že jste v tom sami, s časem je na štíru téměř každý. Možná máte práce nad hlavu, možná se musíte tvrdě věnovat studiu, nebo máte co dělat, abyste udrželi domácnost a děti na uzdě. Nezbývá čas na koníčky, natožpak na pravidelný trénink. A přitom víte, že právě pravidelnost je při cvičení klíčovým bodem. Ať už jsou vaše překážky jakékoli – nechcete běhat venku, ale nemáte čas nebo finance chodit na pravidelné tréninky do posilovny či fitness studií. Určitě víte, že největší překážkou jste si Vy sami. Totiž rozdíl mezí tím, čím chcete být a tím, čím jste, je jenom v tom, co děláte.

Skoncujte s výmluvami

Odborníci z webu cvicimedoma.cz totiž počítají se vším a právě pro Vás vytvořili speciální řešení. Fitness program na cvičení doma! Projekt zformovali profesionální instruktoři tak, aby obsahoval přesně to, co potřebujete. Video s cvičebním plánem na každý den, vzorový jídelníček, podporu ostatních cvičících i konzultace s trenéry. A že pevná vůle není vaší předností? I na to trenéři mysleli. Součástí programu je pořádně motivující soutěž. Nejen, že zhubnete, zvýšíte si sebevědomí a nabudete na atraktivitě, ale můžete navíc vyhrát zájezd k moři! Pokud tedy zvítězíte, samozřejmě :-). Ani další ceny ovšem nejsou k zahození – slušná fitness výbava na doma nebo speciální výživové doplňky. A pozor, první týden je zdarma!

Jak to funguje?

Zadáním e-mailu se zaregistrujete do soutěže. Na počátku zdokumentujete svou výchozí pozici, změříte své míry, zvážíte se, vyfotíte a data nahrajete do členské sekce. Hlavně ale budete po celou dobu trvání programu poctivě cvičit podle videí, která vám budou pravidelně chodit e-mailem, a upravíte jídelníček dle navrženého plánu. Můžete tak cvičit online s lektorem i konzultovat průběžné výsledky přímo u sebe doma! Žádných obav není třeba, trénink vám zabere do 30 minut a vy se začnete pomalu cítit lépe.

Čtěte také:  Běh je elixírem mládí! Naučíme Vás, jak běhat správně - 2. díl

Brzy se přistihnete, že se na trénink těšíte a svůj životní styl měníte s radostí a úsměvem. Budete pozorovat, jak se vaše tělo jaksepatří mění, a těšit se na plavkovou sezonu. Po dvou měsících pak zašlete výsledky vaší píle pořadatelům soutěže znovu, a dá-li porota složená z trenérů a lektorů, možná pojedete na zaslouženou dovolenou k moři! Vaše osobní informace, fotky a data samozřejmě zůstanou zcela v bezpečí a nebudou nikde zveřejňovány. Tak co, jdete do toho?

Mohlo by se vám líbit...